Movies
Ratings
104
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Back to the FutureRated ★ 5.0
As Good As It GetsRated ★ 4.5
CloserRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
Jerry MaguireRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
I Am LegendRated ★ 3.0
New WorldRated ★ 4.5
DisturbiaRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
SunnyRated ★ 4.0
FriendRated ★ 3.5
Edward ScissorhandsRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
ClickRated ★ 3.5