Movies
Ratings
96
Kick-AssRated ★ 3.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 2.5
My Little BrideRated ★ 3.0
HulkRated ★ 4.0
The Big SwindleRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0
The Incredible HulkRated ★ 4.5
Once Upon a Time in High SchoolRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 4.0
Rush HourRated ★ 3.0
You Are My SunshineRated ★ 3.5
Music and LyricsRated ★ 3.5
OnceRated ★ 2.5
The Fifth ElementRated ★ 4.0
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 3.0
The ClassicRated ★ 3.0
Catch Me If You CanRated ★ 5.0