Movies
Ratings
71
Shutter IslandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 4.0
As OneRated ★ 3.0
The HostRated ★ 4.0
A Moment to RememberRated ★ 4.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
Dawn of the DeadRated ★ 4.5
Air Force OneRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
SecretRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The Way HomeRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
Starship TroopersRated ★ 3.0
The Day After TomorrowRated ★ 4.5
My Sassy GirlRated ★ 3.0