Movies
Ratings
181
OrphanRated ★ 3.5
Ode to My FatherRated ★ 3.5
The PrestigeRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.5
The Great GatsbyRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.5
LimitlessRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 4.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.0
White ChicksRated ★ 4.0
SkyfallRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.0
A Bug's LifeRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 3.5
Monsters, Inc.Rated ★ 3.5
Men in BlackRated ★ 3.5