Movies
Ratings
78
The Italian JobRated ★ 5.0
Courage Under FireRated ★ 3.0
A Better Tomorrow IIRated ★ 5.0
OutbreakRated ★ 4.0
The Last Boy ScoutRated ★ 4.0
The Family ManRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The Hunt for Red OctoberRated ★ 5.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The Coast GuardRated ★ 3.0
Casino RoyaleRated ★ 3.0
The TerminalRated ★ 5.0
Neon Genesis Evangelion: The End of EvangelionRated ★ 5.0
LimitlessRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.0
SnowpiercerRated ★ 1.0
EquilibriumRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 2.0
School of RockRated ★ 5.0