Titles you rated
Take This WaltzRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 4.0
ChicagoRated ★ 4.0
FarinelliRated ★ 4.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
OnceRated ★ 5.0
BlindRated ★ 5.0
La Vie en RoseRated ★ 4.0
Hana and AliceRated ★ 4.0
Crush and BlushRated ★ 4.0
The Science of SleepRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 5.0
Blue ValentineRated ★ 5.0
Kamome DinerRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Honey and CloverRated ★ 4.0
Becoming JaneRated ★ 4.0