Titles you rated
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 5.0
Alita: Battle AngelRated ★ 3.5
Extreme JobRated ★ 4.5
AquamanRated ★ 3.5
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.5
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 5.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
The Beauty InsideRated ★ 5.0
Kung Fu Panda 2Rated ★ 3.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.5
RatatouilleRated ★ 4.0