Movies
Ratings
118
TakenRated ★ 3.0
Midnight in ParisRated ★ 3.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
CrankRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.0
WantedRated ★ 2.5
IdentityRated ★ 3.5
The Bourne UltimatumRated ★ 3.5
The RockRated ★ 3.5
The 40-Year-Old VirginRated ★ 3.0
Mission: Impossible - Rogue NationRated ★ 4.0
Daytime DrinkingRated ★ 4.0
Raiders of the Lost ArkRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 3.0
Terminator SalvationRated ★ 3.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.0
The TerminatorRated ★ 3.5
The Godfather: Part IIRated ★ 4.5