Movies
Ratings
45
Another EarthRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
LeonRated ★ 5.0
TitanicRated ★ 5.0
August RushRated ★ 2.5
Life of PiRated ★ 4.0
Freedom WritersRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 4.5
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
UnbowedRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0