Titles you rated
TakenRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.5
The PrestigeRated ★ 4.5
Percy Jackson & the Olympians: The Lightning ThiefRated ★ 3.0
Joint Security AreaRated ★ 4.0
A Werewolf BoyRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
Schindler's ListRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 5.0- D-WarRated ★ 1.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Knight and DayRated ★ 3.0
ArahanRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 3.0
2012Rated ★ 3.0
TroyRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 5.0