Movies
Ratings
50
The KingRated ★ 4.0
The FabelmansRated ★ 3.5
TroyRated ★ 4.5
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 3.5
Yadang: The SnitchRated ★ 3.0
Doctor ZhivagoRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 4.0
The Six Triple EightRated ★ 3.0
Secret(working title)Rated ★ 2.0
In the Mood for LoveRated ★ 3.5
Chungking ExpressRated ★ 4.5
HarbinRated ★ 3.0
The Children's TrainRated ★ 3.5
WickedRated ★ 4.0- Noryang: Sea of DeathRated ★ 3.0
Schindler's ListRated ★ 4.5
Single in SeoulRated ★ 2.0
Nothing SeriousRated ★ 2.0
Sympathy for Lady VengeanceRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 4.0