Movies
Ratings
304
X-Men: First ClassRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 4.0
One Piece Film: Strong WorldRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 3.0
My Wife Is a Gangster 3Rated ★ 2.0
The Day the Earth StoppedRated ★ 2.0
Scary Movie 3Rated ★ 2.5
White: The Melody of the CurseRated ★ 1.5
The Texas Chainsaw Massacre: The BeginningRated ★ 2.5
The Last StandRated ★ 2.5
Don't ClickRated ★ 2.0
Ghost Rider: Spirit of VengeanceRated ★ 2.0
Ghost RiderRated ★ 2.0
Paranormal Activity 3Rated ★ 1.5
ShutterRated ★ 1.0
Black HouseRated ★ 2.5
Horror Stories 2Rated ★ 1.5
Piranha 3DRated ★ 1.5
Ouija: Origin of EvilRated ★ 2.5