Movies
Ratings
43
Cast AwayRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Pirates of the Caribbean: The Curse of the Black PearlRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.0
The Imitation GameRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 5.0
New WorldRated ★ 2.0
Night at the MuseumRated ★ 2.5
The Face ReaderRated ★ 3.5
Iron ManRated ★ 4.0
The ThievesRated ★ 3.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
The Hobbit: The Battle of the Five ArmiesRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
The HostRated ★ 2.0
The MartianRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 2.0
Begin AgainRated ★ 1.0