Movies
Ratings
155
The NotebookRated ★ 2.0
The IslandRated ★ 4.0
Joint Security AreaRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Silver Linings PlaybookRated ★ 3.0
Bridget Jones's DiaryRated ★ 5.0
Any Given SundayRated ★ 5.0
MasqueradeRated ★ 5.0
Star Trek: Into DarknessRated ★ 3.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
The GameRated ★ 3.0
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 5.0
Before SunsetRated ★ 5.0
The Famous FiveRated ★ 1.0
Little NicholasRated ★ 3.0
UpRated ★ 2.0
Toy Story 3Rated ★ 1.0
Gone with the WindRated ★ 4.0
Blade RunnerRated ★ 3.0
A Beautiful MindRated ★ 4.0