Titles you rated
TarzanRated ★ 3.5
I Am LegendRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
PapillonRated ★ 4.5
The Face ReaderRated ★ 4.0
Yes ManRated ★ 3.5
The Sixth SenseRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 3.5
The FakeRated ★ 3.5
IdentityRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 4.5
Cast AwayRated ★ 4.5
Scandal MakersRated ★ 3.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
School of RockRated ★ 2.5
Tae Guk Gi: The Brotherhood of WarRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
MossRated ★ 2.0
BreathlessRated ★ 4.0