Movies
Ratings
15
Notting HillRated ★ 3.5
TakenRated ★ 3.5
August RushRated ★ 5.0
OnceRated ★ 5.0
A Dirty CarnivalRated ★ 4.5
MementoRated ★ 4.5
The NotebookRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 3.5
Life Is BeautifulRated ★ 5.0
A Walk to RememberRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
The ChaserRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0