Movies
Ratings
708
SAI: disasterRated ★ 3.5
OppenheimerRated ★ 3.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
Never Let Me GoRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.5
The Devil's AdvocateRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
Black Panther: Wakanda ForeverRated ★ 3.5
The MenuRated ★ 3.5
Raya and the Last DragonRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 4.5
Enola Holmes 2Rated ★ 4.5
Funny FaceRated ★ 3.5
The OutfitRated ★ 4.0
Last Night in SohoRated ★ 4.0
Top Gun: MaverickRated ★ 4.5
Hansan: Rising DragonRated ★ 3.0
RRRRated ★ 4.0
Thor: Love and ThunderRated ★ 3.0
Decision to LeaveRated ★ 4.0