Titles you rated
Kiki's Delivery ServiceRated ★ 3.0
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 3.5
Isle of DogsRated ★ 4.0
The Polar ExpressRated ★ 4.0
Son of SaulRated ★ 4.0
Angels & DemonsRated ★ 3.5
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0
Les MisérablesRated ★ 3.5
The Hurt LockerRated ★ 4.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 4.0
SplitRated ★ 3.5
12 Years a SlaveRated ★ 3.5
The Danish GirlRated ★ 3.5
Revolutionary RoadRated ★ 4.0
Lady BirdRated ★ 4.5
SpencerRated ★ 3.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.5
Another RoundRated ★ 3.5
Me Before YouRated ★ 3.0