Movies
Ratings
46
Bicentennial ManRated ★ 4.5
Sing StreetRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 4.5
The Butterfly EffectRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 5.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
ArmageddonRated ★ 5.0
The TerminalRated ★ 4.5
Ben-HurRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
Big Hero 6Rated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 4.0
Cool RunningsRated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
Before SunriseRated ★ 4.0
SerendipityRated ★ 4.5
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 3.5
The Devil Wears PradaRated ★ 4.5