Movies
Ratings
38
Tidal WaveRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 5.0
The Sixth SenseRated ★ 4.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Iron ManRated ★ 4.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 5.0
A Beautiful MindRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
GladiatorRated ★ 4.0
Slumdog MillionaireRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Spirited AwayRated ★ 5.0
A Moment to RememberRated ★ 5.0
Love 911Rated ★ 3.0
ShooterRated ★ 4.0
You Are My SunshineRated ★ 5.0
The IntouchablesRated ★ 5.0
The NotebookRated ★ 5.0