Movies
Ratings
432
Captain America: The First AvengerRated ★ 5.0
The GiverRated ★ 5.0
Cinema ParadisoRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.5- BlackRated ★ 5.0
The Lives of OthersRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 5.0
Erin BrockovichRated ★ 3.5
The Lion KingRated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
CloserRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 4.5
The VillainessRated ★ 3.5- ザ・タイタニックRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 4.5
LoganRated ★ 1.0
Copying BeethovenRated ★ 5.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.5
One DayRated ★ 5.0