Titles you rated
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.0
Battle for TerraRated ★ 2.0
Star Trek: The Motion PictureRated ★ 1.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 1.0
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
FuryRated ★ 2.5
X-MenRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 2.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 2.0
Star TrekRated ★ 2.5
Men in BlackRated ★ 3.5
Man of SteelRated ★ 2.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
Now You See MeRated ★ 3.0
Real SteelRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5