Movies
Ratings
117
The Dark Knight RisesRated ★ 3.5
AlienRated ★ 4.0
The Green MileRated ★ 5.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
LeonRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.0
Taipei ExchangesRated ★ 3.0
SecretRated ★ 5.0
One DayRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.5
Secret ReunionRated ★ 3.5
3 IdiotsRated ★ 5.0
Detective K: Secret of the Lost IslandRated ★ 5.0
The PiratesRated ★ 5.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 3.5
Ocean's TwelveRated ★ 5.0