Titles you rated
Moonlit WinterRated ★ 4.0
LeonRated ★ 3.5
MarathonRated ★ 2.0
Voice of a MurdererRated ★ 1.5
SicarioRated ★ 4.5
The NeighborsRated ★ 1.5
Sister ActRated ★ 4.0
DunkirkRated ★ 4.5
Any Day NowRated ★ 3.0
AvatarRated ★ 2.5
MommyRated ★ 3.5
Unlocking SherlockRated ★ 4.0
Captain America: Civil WarRated ★ 2.5
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 3.0
The NotebookRated ★ 3.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 3.0
GladiatorRated ★ 3.0
The Dark Knight RisesRated ★ 2.5- ザ・タイタニックRated ★ 3.0
I, Daniel BlakeRated ★ 4.0