Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 5.0
Face/OffRated ★ 4.0
Blood DiamondRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
The Butterfly EffectRated ★ 4.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 4.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
Right Now, Wrong ThenRated ★ 4.5
BatmanRated ★ 3.5
Match PointRated ★ 4.0
Doctor StrangeRated ★ 3.5
InfernoRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 5.0
Miss Peregrine's Home for Peculiar ChildrenRated ★ 4.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.0
The Matrix RevolutionsRated ★ 5.0
OldboyRated ★ 5.0
X-Men: The Last StandRated ★ 3.5
The HangoverRated ★ 4.5