Movies
Ratings
128
PiperRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 1.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 3.0
Wreck-It RalphRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 2.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 3.5
King and the ClownRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.0
The AvengersRated ★ 3.5
Mamma Mia!Rated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.5
The MistRated ★ 4.0
Incredibles 2Rated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.5
The IncrediblesRated ★ 4.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 4.5
DunkirkRated ★ 4.0
BatmanRated ★ 4.0