Movies
Ratings
171
Ip Man 2Rated ★ 4.5
We Bought a ZooRated ★ 3.5
JumperRated ★ 4.0
BreathlessRated ★ 3.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 5.0
Last HolidayRated ★ 4.5
RushRated ★ 3.5
The NotebookRated ★ 4.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The Fast and the FuriousRated ★ 5.0
I, RobotRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Spider-Man 3Rated ★ 3.5
Act of ValorRated ★ 4.0
ChronicleRated ★ 3.5
Despicable Me 2Rated ★ 4.0