Titles you rated
The OutpostRated ★ 4.5
The World's Fastest IndianRated ★ 4.0
Schindler's ListRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.5
Wings of DesireRated ★ 4.0
A Clockwork OrangeRated ★ 4.0
Shutter IslandRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 3.0
TroyRated ★ 3.5
Once Upon a TimeRated ★ 2.5
Notting HillRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
CubeRated ★ 3.5
Resident EvilRated ★ 3.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
OrphanRated ★ 3.5
V for VendettaRated ★ 4.0