Titles you rated
The Conjuring 2Rated ★ 3.5
Train to BusanRated ★ 4.0
Suicide SquadRated ★ 3.5
The Secret Life of PetsRated ★ 4.0
Terminator GenisysRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 3.0
After EarthRated ★ 2.0
Cloud AtlasRated ★ 1.0
Ender's GameRated ★ 4.0
127 HoursRated ★ 2.0
Rise of the GuardiansRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.5
BrooklynRated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 3.0
28 Weeks LaterRated ★ 3.5
InsurgentRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
ElysiumRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0