Titles you rated
Me Before YouRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.5
The GodfatherRated ★ 5.0
Fight ClubRated ★ 4.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
The Chronicles of Narnia: The Voyage of the Dawn TreaderRated ★ 3.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 4.5
Beauty and the BeastRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0
We Need to Talk About KevinRated ★ 4.0
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
Dallas Buyers ClubRated ★ 4.5
Saving Private RyanRated ★ 5.0
The Man from EarthRated ★ 4.5
GoldRated ★ 3.0
X-Men: First ClassRated ★ 4.5
X-Men: The Last StandRated ★ 5.0
X2: X-Men UnitedRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0