Movies
Ratings
272
A Clockwork OrangeRated ★ 4.5
InterstellarRated ★ 5.0
ZodiacRated ★ 3.5
Mysterious SkinRated ★ 3.0
This Means WarRated ★ 2.5
The AttorneyRated ★ 4.0
1408Rated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 5.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
The CallRated ★ 4.0
The Foul KingRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 4.0
Antarctic JournalRated ★ 4.0
HindsightRated ★ 3.0
The Face ReaderRated ★ 4.0
Secret ReunionRated ★ 3.0
BatmanRated ★ 4.0
Ice AgeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.0