Movies
Ratings
439
Like Father, Like SonRated ★ 3.0
ExitRated ★ 1.5
JokerRated ★ 0.5
OldboyRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
HerRated ★ 1.0
OblivionRated ★ 2.5
MaleficentRated ★ 2.5
AladdinRated ★ 2.5
The Hidden FaceRated ★ 1.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
SnowpiercerRated ★ 3.0
My Tutor FriendRated ★ 3.5
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
We Need to Talk About KevinRated ★ 2.5
NoahRated ★ 2.0
Superman ReturnsRated ★ 0.5
JawsRated ★ 3.5
King KongRated ★ 1.0