Movies
Ratings
136
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
[REC]Rated ★ 4.0
When Harry Met Sally...Rated ★ 4.0
The KingdomRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 5.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
SawRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIIRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
The Berlin FileRated ★ 3.0
Phone BoothRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
A Beautiful MindRated ★ 3.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 4.0
Infernal AffairsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 3.0
OldboyRated ★ 3.5