Titles you rated
The OthersRated ★ 4.0
Puss in BootsRated ★ 3.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
Pretty WomanRated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 3.5
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Se7enRated ★ 4.5
PrometheusRated ★ 4.0- Fighter In The WindRated ★ 4.0
Moulin Rouge!Rated ★ 4.0
Van HelsingRated ★ 3.0
Mr. Popper's PenguinsRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 4.0
Resident EvilRated ★ 4.0
Final DestinationRated ★ 4.0
The Social NetworkRated ★ 3.0
Back to the FutureRated ★ 4.0
Edge of TomorrowRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 4.0