Movies
Ratings
200
Nanny McPheeRated ★ 5.0
The Sorcerer's ApprenticeRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
MatildaRated ★ 5.0
X-MenRated ★ 5.0
Slumdog MillionaireRated ★ 4.0
Love ForecastRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 5.0
If OnlyRated ★ 5.0
Me Before YouRated ★ 5.0
Ghost HouseRated ★ 3.0
Upside DownRated ★ 4.0
TitanicRated ★ 5.0
RED 2Rated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Good Will HuntingRated ★ 4.0
HellboyRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0