Titles you rated
Never Let Me GoRated ★ 2.5
The Man from EarthRated ★ 4.0
Source CodeRated ★ 4.5
RudderlessRated ★ 4.0
The SubstanceRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 5.0
MementoRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 4.5
The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.5
The ChaserRated ★ 3.5
ZootopiaRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 4.5
The Usual SuspectsRated ★ 5.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
InterstellarRated ★ 5.0
The GodfatherRated ★ 4.5
Forrest GumpRated ★ 4.0
About TimeRated ★ 5.0