Titles you rated
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IIRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 4.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0- WishRated ★ 5.0
Star TrekRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
ThorRated ★ 5.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 5.0
26 YearsRated ★ 4.0
A Company ManRated ★ 5.0
DerangedRated ★ 1.0
The AvengersRated ★ 5.0
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 5.0
2012Rated ★ 4.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Iron Man 3Rated ★ 5.0
Secret ReunionRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 4.0