Movies
Ratings
48
The AvengersRated ★ 5.0
Princess MononokeRated ★ 5.0
FriendRated ★ 3.0
A.I. Artificial IntelligenceRated ★ 5.0
TangledRated ★ 4.0
Monsters, Inc.Rated ★ 5.0
Open CityRated ★ 5.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 5.0
CloverfieldRated ★ 5.0
Sister ActRated ★ 5.0
BatmanRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 3.0
I Give It a YearRated ★ 5.0
Saw IIRated ★ 3.0
Secret SunshineRated ★ 4.0
Sympathy for Mr. VengeanceRated ★ 4.0
The TowerRated ★ 5.0
The Da Vinci CodeRated ★ 5.0
The Cabin in the WoodsRated ★ 5.0