Movies
Ratings
51
Men in BlackRated ★ 4.0
ChangelingRated ★ 4.0
Sister ActRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
The Man from NowhereRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 5.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0
X-MenRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 4.0
OldboyRated ★ 5.0
I Am SamRated ★ 4.0
SawRated ★ 5.0
MulanRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Iron Man 2Rated ★ 4.0
MouseHuntRated ★ 4.0
The Bourne SupremacyRated ★ 5.0
ShrekRated ★ 3.0
The Bourne IdentityRated ★ 4.0
Liar LiarRated ★ 4.0