Movies
Ratings
354
The Shawshank RedemptionRated ★ 3.0
Death BellRated ★ 0.5
Die HardRated ★ 4.0
Kick-AssRated ★ 0.5
Black Hawk DownRated ★ 2.5- Fighter In The WindRated ★ 1.5
A MillionRated ★ 1.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 1.0
Face/OffRated ★ 1.5
Perfect NumberRated ★ 1.5
Wolf ChildrenRated ★ 2.5
Lust, CautionRated ★ 1.0
Another Public EnemyRated ★ 1.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 2.0
OrphanRated ★ 0.5
Edge of TomorrowRated ★ 2.5
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
SwiriRated ★ 3.5
Public EnemyRated ★ 1.5
ArahanRated ★ 0.5