Titles you rated
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 4.0
50 First DatesRated ★ 4.0
My Love, Don't Cross That RiverRated ★ 4.5
Il MareRated ★ 4.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.5
WantedRated ★ 4.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.5
(500) Days of SummerRated ★ 3.5
JumanjiRated ★ 4.5
Home AloneRated ★ 4.0
GhostRated ★ 4.0
The NotebookRated ★ 5.0
FrequencyRated ★ 5.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
District B13Rated ★ 4.5