Titles you rated
Furious 7Rated ★ 4.0
The Bourne IdentityRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Phantom of the OperaRated ★ 3.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.5
Kung Fu Panda 2Rated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
OldboyRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
Toy StoryRated ★ 3.5
War of the WorldsRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 4.5
Maundy ThursdayRated ★ 4.0
Finding Mr. DestinyRated ★ 3.0
The MummyRated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
Man on the EdgeRated ★ 3.0
UnbowedRated ★ 3.5
The UnjustRated ★ 3.5