Titles you rated
Oz the Great and PowerfulRated ★ 4.0
Clash of the TitansRated ★ 4.0
TwisterRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.0
AladdinRated ★ 5.0
GhostRated ★ 4.0
The CroodsRated ★ 4.0
Meet the FockersRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
WALL-ERated ★ 4.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 4.0
MadagascarRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 5.0
BraveRated ★ 5.0
Mission: Impossible IIRated ★ 5.0
Despicable MeRated ★ 5.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.0
Sherlock Holmes: A Game of ShadowsRated ★ 4.0