Titles you rated
ConclaveRated ★ 4.0
The BrutalistRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
FerrariRated ★ 2.0
OldboyRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 1.0
The FallRated ★ 3.0
Crayon Shin-chan the Movie: Our Dinosaur DiaryRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 1.5- The First Slam Dunk Court Side in TheaterRated ★ 2.0
VictoryRated ★ 1.5
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.0
Chungking ExpressRated ★ 3.0
Small Things Like TheseRated ★ 3.0
Marguerite's TheoremRated ★ 3.0
The Zone of InterestRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 2.5
Handsome GuysRated ★ 1.5
Detective Conan vs. Kid the Phantom ThiefRated ★ 1.0