Movies
Ratings
113
Django UnchainedRated ★ 4.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
300Rated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
Bruce AlmightyRated ★ 4.0
TroyRated ★ 4.5
GodzillaRated ★ 2.5
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 5.0
Star Wars: Episode V - The Empire Strikes BackRated ★ 4.5
World War ZRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Men in BlackRated ★ 4.5
The Hangover Part IIRated ★ 5.0
War of the WorldsRated ★ 3.0
The Lost World: Jurassic ParkRated ★ 5.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
Fast FiveRated ★ 3.5
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.5
Star Wars: Episode II - Attack of the ClonesRated ★ 4.0