Movies
Ratings
103
Phone BoothRated ★ 4.0
Pacific RimRated ★ 3.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 3.5
The Grand Budapest HotelRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Terminator SalvationRated ★ 3.5
Ice Age: The MeltdownRated ★ 2.5
Shrek 2Rated ★ 3.0
Night at the MuseumRated ★ 3.5
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 3.5
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.5
Cold EyesRated ★ 4.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 4.0
The Amazing Spider-Man 2Rated ★ 3.5
Saving Private RyanRated ★ 3.0
The TowerRated ★ 3.5