Titles you rated
U-571Rated ★ 4.0
The Front LineRated ★ 3.0
We Were SoldiersRated ★ 5.0
No Country for Old MenRated ★ 4.0- WishRated ★ 4.0
GamerRated ★ 4.0
71: Into the FireRated ★ 4.0
War of the WorldsRated ★ 4.0
The Hurt LockerRated ★ 4.0
UpRated ★ 4.0
GravityRated ★ 5.0
EquilibriumRated ★ 4.0
Enemy at the GatesRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 4.0
ColombianaRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 4.0
Black Hawk DownRated ★ 4.0
Law Abiding CitizenRated ★ 4.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
ShooterRated ★ 5.0