Movies
Ratings
170
Doctor StrangeRated ★ 3.5
War for the Planet of the ApesRated ★ 2.5
Nanny McPhee and the Big BangRated ★ 1.5
The Wizard of OzRated ★ 2.5
Mirror MirrorRated ★ 3.0
The PlatformRated ★ 2.5
SubmarineRated ★ 4.5
How Do You KnowRated ★ 2.0
Life as We Know ItRated ★ 2.0
Wallace & Gromit: The Best of Aardman AnimationRated ★ 2.5
Confessions of a Teenage Drama QueenRated ★ 2.0
Pan's LabyrinthRated ★ 4.5
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 3.5
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Hobbit: The Desolation of SmaugRated ★ 3.5
HerRated ★ 5.0
Wreck-It RalphRated ★ 2.5
Oz the Great and PowerfulRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.0
SistersRated ★ 1.5