Movies
Ratings
135
The NotebookRated ★ 5.0
Crows Zero IIRated ★ 4.0
Another Public EnemyRated ★ 4.0
Die Hard 2Rated ★ 4.0
Ip Man 2Rated ★ 4.0
WantedRated ★ 4.0
World War ZRated ★ 4.0
Attack the Gas Station!Rated ★ 4.0
Rocky IVRated ★ 4.0
Never Back DownRated ★ 4.0
Kick the MoonRated ★ 4.0
Fast & FuriousRated ★ 4.0
Public Enemy ReturnsRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 5.0
The City of ViolenceRated ★ 4.0
ArmageddonRated ★ 4.0
ShooterRated ★ 3.0
Mr. SocratesRated ★ 3.0
Black Hawk DownRated ★ 3.0
Ip ManRated ★ 4.0