Titles you rated
WhiplashRated ★ 3.0
Nameless GangsterRated ★ 3.0
SecretRated ★ 4.0
TakenRated ★ 3.5
OldboyRated ★ 3.5
Memories of MurderRated ★ 3.0
The ChaserRated ★ 2.5
Fight ClubRated ★ 3.0
La La LandRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.0
InterstellarRated ★ 4.5
LeonRated ★ 4.5
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 3.0
The IntouchablesRated ★ 4.0
Terminator 2: Judgment DayRated ★ 4.0
The Day After TomorrowRated ★ 3.5
The Hunger GamesRated ★ 0.5
Mission: Impossible - Ghost ProtocolRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
Alice in WonderlandRated ★ 2.5